قیمت ساید بای ساید دوو

ساید بای ساید دوو سری پرایم

ساید بای ساید دوو سری پرایم که به ساید بای ساید های درب بزرگ معروف است،ساید بای ساید های دوو سری پرایم دارای کمپرسور پیشرفته دیجیتال اینورتر می باشد و 34 فوت می باشد عموما ساید بای ساید های دوو سری پرایم در سایزهای متوسط و بزرگ در بازار به فروش می رسد. ساید بای ساید های دوو سری پرایم دارای سامانه کنترل سرمایش دیجیتال می باشد که این سامانه مجهز به سنسور دمایی است که دمای داخل محیط یخچال و فریزر را اندازه گیری میکند و به پردازشگر مرکزی دستگاه ارسال می کند تا عملکرد کمپرسور را در بهترین حالت قرار داده و سرمایش یکنواختی را در یخچال ایجاد می کند. دارای سامانه بار خانگی به همراه سامانه سرمایش فلزی که از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکند. از دیگر مزایای ساید بای ساید های دوو سری پرایم سامانه خودکار بسته شدن درب هاست.در ساید بای ساید های دوو پرایم از فیلتر 3 لایه استفاده شده است که با حذف باکتری ها و بوهای نامطبوع عطر و طعم طبیعی مواد غذایی را حفظ میکند. در ساید بای ساید دوو پرایم فریزر این دستگاه دارای سامانه انجماد سریع می باشد که با تسریع فرآیند انجماد و در کمترین زمان ممکن دمای فریزر را پایین می آورد و باعث حفظ شکل ظاهری و ارزش مواد غذایی می شود. ساید بای ساید های دوو سری پرایم دارای سیستم قدرتمند گردش هوای سه بعدی در کل فضای یخچال و فریزر را دارد.


ساید بای ساید دوو پارامو

ساید بای ساید دوو سری پارامو از دسته ساید بای ساید های سایز متوسط می باشد که طرفداران زیادی دارد. در ساید باساید دوو پارامو از فیلتر تصفیه هوای نانو کربن استفاده شده است.ساید بای ساید دوو پارامو دارای آبسردکن و یخ ساز اتوماتیک فوق باریک که مجهز به فیلتر قدرتمند می باشد. دارای کمپرسور هوشمند اینورتر دیجیتال، طیقات شیشه ای بدون قاب دارای سیستم قدرتمند گردش هوای سه بعدی می باشد. ساید بای ساید دوو پارامو دارای سامانه بار خانگی و سامانه سریع سرمایش یخچال و فریزر می باشد و همچنین دارای سامانه بسته شدن خودکار درب ها می باشد.

یخچال های دوو دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که مختص هر کدام از گروه های آن می باشد به طور کلی این یخچال ها به مدل های ( پرایم, اولتیمین ,تویین ) تبدیل می شود از جمله ویژگی های کلی این یخچال ها می توان به سنسور حرکتی هوشمند یخساز اتوماتیک متصل به آب شهری قابلیت تبدیل فریزر به یخچال سامانه ی سرمایش دوگانه اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید دوو:

ابتدا به رنج قیمتی ساید بای سایدهای دوو می پردازیم،ساید بای سایدهای دوو از قیمت 32.500.000 هزار تومان شروع می شود وتا قیمت 55.500.000هزار تومان ادامه داردتوجه کنید این قیمت ها در تاریخ نوشته شدن این مقاله معتبر می باشد. همانطور که در مقاله ماشین لباسشویی دوو نیز اشاره کردم این قیمت ها بسته به کیفیت و اندازه یخچال ها متفاوت است و در یخچال های یکسان از لحاظ امکانات جانبی باعث تفاوت قیمت می شود. البته در برخی موارد عواملی مانند رنگ یا کمبود یک کالا در بازار هم در این عوامل موثر می باشد.

چه عواملی در قیمت یخچال ها موثر می باشند؟:

اصلی ترین عامل، اندازه یخچال ها می باشد که بین 30 الی 34 فوت متغیر می باشد. یخچال های ساید بای ساید اصولاً برای خانواده های 4 نفره به بالا مناسب می باشد توجه کنید ارتفاع این یخچال ها همه 190cm وعرض آن ها90cm می باشند پس محلی که در یخچالتان را در آن می گذارید باید عمقی مناسب داشته باشد. به غیر از موارد ذکر شده عواملی چون نوع دستگیره ها و تعداد درب یخچال ها در قیمت موثر می باشند.
# میزان گنجایش تعداد افراد قیمت تقریبی
1 30 فوت 3-4 نفر 44.500.000
2 32 فوت 4-5 نفر 55.000.000
3 34 فوت 5 تا 6 نفر 73.500.000
توجه:قیمت ها به صورت میانگین میباشد

تفاوت مدل های یخچال ساید بای ساید دوو:

یخچال های ساید بای ساید دوو مدل های مختلفی دارند که شامل پارامو و پرایم می باشند که این یخچال ها به غیر از تفاوت های ظاهری که دارند در برخی از عوامل مانند نوع دسته نیز باهم متفاوت هستند، از دیگر تفاوت های این یخچال ها می توان به داشتن درب سوم و هوم بار اشاره کرد. این عوامل بیشتر سلیقه ای می باشد و شما می توانید با بودجه ی مورد نظر خود یکی از انواع مدل ها رو انتخاب کنید. از لحاظ قیمتی نیز به ترتیب میتوان به یخچال های پارامو ،جونیور و پرایم اشاره کرد.

کلام آخر:

ساید بای ساید های دوو تلفیقی از زیبایی و کیفیت می باشد. این یخچال ها با توجه به این که خدمات پس از فروش قوی در ایران را دارند میتوانند گزینه ی مناسبی برای خانواده های پر جمعیت که به دنبال یخچال مناسب می گردند باشد. این یخچال ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب می باشند که 124 ماه می توانید ازاین خدمات استفاده کنید.

بازگشت به بالا