لوگوی خانه تک
لوگوسایت
خانه ورود ثبت نام محصولات
سبد خرید (0) درباره ما تماس با ما لباسشویی دوو

قیمت ساید بای ساید دوو

یخچال های دوو دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که مختص هر کدام از گروه های آن می باشد به طور کلی این یخچال ها به مدل های ( پرایم, اولتیمین ,تویین ) تبدیل می شود از جمله ویژگی های کلی این یخچال ها می توان به سنسور حرکتی هوشمند یخساز اتوماتیک متصل به آب شهری قابلیت تبدیل فریزر به یخچال سامانه ی سرمایش دوگانه اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید دوو:

ابتدا به رنج قیمتی ساید بای سایدهای دوو می پردازیم،ساید بای سایدهای دوو از قیمت 32.500.000 هزار تومان شروع می شود وتا قیمت 55.500.000هزار تومان ادامه داردتوجه کنید این قیمت ها در تاریخ نوشته شدن این مقاله معتبر می باشد. همانطور که در مقاله ماشین لباسشویی دوو نیز اشاره کردم این قیمت ها بسته به کیفیت و اندازه یخچال ها متفاوت است و در یخچال های یکسان از لحاظ امکانات جانبی باعث تفاوت قیمت می شود. البته در برخی موارد عواملی مانند رنگ یا کمبود یک کالا در بازار هم در این عوامل موثر می باشد.

چه عواملی در قیمت یخچال ها موثر می باشند؟:

اصلی ترین عامل، اندازه یخچال ها می باشد که بین 30 الی 34 فوت متغیر می باشد. یخچال های ساید بای ساید اصولاً برای خانواده های 4 نفره به بالا مناسب می باشد توجه کنید ارتفاع این یخچال ها همه 190cm وعرض آن ها90cm می باشند پس محلی که در یخچالتان را در آن می گذارید باید عمقی مناسب داشته باشد. به غیر از موارد ذکر شده عواملی چون نوع دستگیره ها و تعداد درب یخچال ها در قیمت موثر می باشند.
# میزان گنجایش تعداد افراد قیمت تقریبی
1 28فوت 2-3نفر 35.500.000
2 32 فوت 3-4 نفر 41.800.000
3 34 فوت 5 تا 6 نفر 50 میلیون
توجه:قیمت ها به صورت میانگین میباشد

تفاوت مدل های یخچال ساید بای ساید دوو:

یخچال های ساید بای ساید دوو مدل های مختلفی دارند که شامل پارامو و پرایم می باشند که این یخچال ها به غیر از تفاوت های ظاهری که دارند در برخی از عوامل مانند نوع دسته نیز باهم متفاوت هستند، از دیگر تفاوت های این یخچال ها می توان به داشتن درب سوم و هوم بار اشاره کرد. این عوامل بیشتر سلیقه ای می باشد و شما می توانید با بودجه ی مورد نظر خود یکی از انواع مدل ها رو انتخاب کنید. از لحاظ قیمتی نیز به ترتیب میتوان به یخچال های پارامو ،جونیور و پرایم اشاره کرد.

کلام آخر:

ساید بای ساید های دوو تلفیقی از زیبایی و کیفیت می باشد. این یخچال ها با توجه به این که خدمات پس از فروش قوی در ایران را دارند میتوانند گزینه ی مناسبی برای خانواده های پر جمعیت که به دنبال یخچال مناسب می گردند باشد. این یخچال ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب می باشند که 124 ماه می توانید ازاین خدمات استفاده کنید.

ساید بای ساید دوو سری پرایم دو درب

سری پرایم 3 درب Land Fresh مجموعه جدید (Door to Fresh land) درب سوم بهینه سازی ساختار مواد پایه Digital Inverter کمپرسور Magic Cool Zone محفظه ی جادویی Fresh Max Plus سیستم Metal Ice Cooling سامانه Turbo Ice Maker یخساز Digital cooling سیستم مدیریت هوشمند 3D c ooling 124 ماه ضمانت کمپرسور این ماشین لباسشویی ها دارای ویژگی های زیر میباشند


ساید بای ساید دوو سری پرایم دو درب

سری پرایم 2 درب Fresh Land مجموعه جدید Blue Fresh LED سامانه بهینه سازی ساختار مواد پایه Digital Inverter کمپرسور Fresh Max Plus سیستم Magic Cool Zoneمحفظه جادویی Turbo Ice Makerیخساز سامانه بار خانگی Metal ICE cooling یخساز digital cooling - 3D cooling سیستم مدیریت هوشمند سیستم الکترونیک نرم افزاری و سخت افزاری ارتقا یافته 124 ماه ضمانت کمپرسور این ماشین لباسشویی ها دارای ویژگی های زیر میباشند


ساید بای ساید دوو پارامو

سری پارامو سایز کوچک FRESH LAND مجموعه جدید بهینه سازی ساختار مواد پایه Digital Inverter کمپرسور سامانه بار خانگی Turbo Ice Maker یخساز سیستم مدیریت هوشمند cooling digital 3D c ooling 124 ماه ضمانت کمپرسور این ماشین لباسشویی ها دارای ویژگی های زیر میباشند