بسیار از مشتریان عزیز در مورد این که چطور می توانند به فروشگاه اینترنتی خانه تک اعتماد کنند می پرسند در توضیحات زیر مطالبی را ارائه میدهیم که در تمام خرید های اینترنتی باید به این نکات توجه فرمایید و تنها شامل فروشگاه خانه تک نمی شود.

- نماد اعتماد الکترونیک

فروشگاه های اینترنتی مورد تایید دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت در ایران دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند. این نماد عموما در قسمت پایین وب سایت نمایش داده می شود و با کلیک روی آن ، کاربر میتواند به اطلاعات صاحب امتیاز این نماد و وب سایت دسترسی داشته باشد. صاحب امتیاز اینماد می تواند شخص حقیقی یا حقوقی باشد به عنوان مثال شرکت نواندیشان مهر تجارت صاحب امتیاز وب سایت فروشگاه اینترنتی خانه تک است. با کلیک بر روی نماد اعتماد وب سایت می توانید اطلاعات صاحب امتیاز فروشگاه های اینترنتی را مشاهده کنید و نیز درصورت بروز مشکل از طریق اینماد شکایت و پیگیری قانونی ثبت نمایید.

اینماد برای درگاه های اینترنتی مانند جواز کسب برای فروشگاه های حضوری و سنتی است.

نماد اعتماد الکترونیک به مدت دوسال صادر می گردد و صلاحیت و اعتبار سایت را نشان می دهد. اگر از سایت فروشگاه های آنلاین خرید می کنید باید که بتوانید روی اینماد کلیک کنید و حتما اینماد داشته باشند برای مشاهده اطلاعات روی تصویر اینماد کلیک میکنید و اگر نتوانید کلیک کنید و صرفا تصویر اینماد باشد این سایت نمی تواند سایت معتبری باشد.

نکتهمهم است که حتما آدرس سایت فروشگاه اینترنتی با آدرسی که در صفحه اینماد است یکسان باشد.

مهم ترین مزیت اینماد جلب اعتماد مشتریان است که در واقع صاحبان سایت متعهد می شوند که رضایت مشتریان را جلب کنند و باخیال راحت و اطمینان بیشتر از سایت فروشگاه های اینترنتی خرید خود را انجام دهند و از کلاهبرداری و ارائه خدمات  نامناسب به مشتریان جلوگیری می کند.

وجود نماد اعتماد الکترونیکی در وب سایت فروشگاه ها از آسیب های احتمالی در ابعاد مختلف از جمله امنیت اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی جلوگیری می کند به همین دلیل پلیس فتا به مقتضیان خرید اینترنتی توصیه می کند به این نماد توجه کنند و از جعلی بودن آن اطمینان حاصل نمایند .

 

اینماد وب سایت خانه تک

 

- امکان خرید حضوری

مجموعه خانه تک با داشتن دو فروشگاه و برند استور فعال در بازار لوازم خانگی تهران امین حضور ، و دفتر فروش فعال در کنار شوروم اختصاصی در خدمت مشتریان عزیز که تمایل به خرید حضوری و دریافت اطلاعات محصولات از نزدیک دارند می باشد و همه روزه حتی جمعه ها در خدمت شما دوستان است.

 

آدرس فروشگاه حضوری خانه تک :

 

امین حضور ، خیابان امیرکبیر، مجتمع تجاری خلیج فارس ، طبقه ششم ، واحد 604

 

فروشگاه حضوری خانه تک

 

آدرس فروشگاه نمایندگی دوو مجموعه خانه تک :

امین حضور ، خیابان امیرکبیر ، روبروی دیالمه ، پلاک 86 ، فروشگاه دوو مرکزی

 

فروشگاه مرکزی دوو

 

مجموعه خانه تک با فروشگاه حضوری نمایندگی دوو در تهران ، نماینده رسمی محصولات دوو ، برند استور فعال در امین حضور می باشد که آدرس فروشگاه حضوری دوو مجموعه ما را میتوانید در وب سایت رسمی شرکت دوو https://Daewoo.ir/Stores/19910 به همراه شماره اختصاصی 02134615 مشاهده کنید.

 

آدرس فروشگاه اسنوا مجموعه خانه تک :

امین حضور ، خیابان امیرکبیر ، پلاک 72 ، فروشگاه اسنوا امین

 

نمایندگی مرکزی اسنوا

شرکت نواندیشان مهر تجارت آرین ، صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی خانه تک دارای نمایندگی فعال محصولات اسنوا به صورت برند استور اسنوا می باشد که با جستجو فروشگاه اسنوا امین در قسمت فروشگاه های وب سایت رسمی اسنوا https://Snowa.ir می توانید نمایندگی اسنوا در تهران را با حق امتیاز شرکت نو اندیشان مهر تجارت را مشاهده نمایید.

 

- درگاه مستقیم بانک ملت

وب سایت خانه تک با وجود نماد اعتماد فعال و جواز کسب و شرکت حقوقی مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت ، دارای درگاه مستقیم پرداخت بانک ملت می باشد که این درگاه نیز متعلق به شرکت نواندیشان مهرتجارت آرین است. مزیت درگاه مستقیم بانکی جلوگیری از فیشینگ و خطا در عملکرد پرداخت مشتری می باشد. فروشگاه خانه تک با ارزشی که برای مشتریان خود قائل است از درگاه واسط استفاده نمی کند و مشتریان با بررسی اطلاعات مربوط به وب سایت خانه تک زیر مجموعه شرکت نواندیشان مهر تجارت آرین می توانند با اعتماد کامل و اطمینان خاطر خرید خود را ثبت و از کیفیت و پاسخگویی مجموعه بزرگ خانه تک مطمئن باشند.

بازگشت به بالا