به علت نوسان در قیمت ها لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید.
لوگوی خانه تک
لوگوسایت
خانه ورود ثبت نام محصولات
محصولات کارچر
سبد خرید (0) درباره ی ما لباسشویی دوو تماس با ما --

در اغلب فروش هایی که توسط مشتریان ما از وبسایت انجام میشود این سوال مطرح هست که چگونه به وبسایت خانه تک اعتماد کنیم.

در پاسخ این سوال ما چندین جواب داریم که به شرح هر کدام میپردازیم.

1-نماد اعتماد الکترونیک

2-امکان خرید حضوری 

3-درگاه مستقیم بانک ملت

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد

یک نماد به عنوان تاییدیه به فروشگاه های اینترنتی از طرف توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صمت ایران است داده می شود اینماد به مدت دوسال صادر می گردد و همچنین عنوان صلاحیت و اعتبار سایت را نشان می دهد .

اگر از سایت فروشگاه های آنلاین خرید می کنید باید طوری باشد که بتوان روی اینماد کلیک کرد و حتما اینماد را داشته باشند برای مشاهده این نماد روی تصویر اینماد کلیک میکنیم که در یک صفحه فروشگاه آنلاین را نشان می دهد که نشانه درستی و صحت سایت می باشد و اگر نتوانیم کلیک کنیم و صرفا تصویر اینماد باشد این سایت نمی تواند سایت معتبری باشد

نکته مهم این است که حتما آدرس سایت فروشگاه اینترنتی با آدرسی که در صفحه است باید یکسان باشد

نماد الکترونیکی را افرادی که قصد دارند سایت خرید و فروش داشته باشند اخذ می کنند .

اعتبار اینماد یک ساله است که هر فروشگاهی موظف است برای استفاده آن را تمدید کند .

 

در اینماد حتما اطلاعات سایت فروشگاهی و صاحب فروشگاه  مورد نظر باید با دقت ثبت شود که منجر می شود مشتریان اطمینان بیشتری داشته باشند و برای ایجاد سایت فروشگاهی رده سنی بالای 18 الزامی می باشد زیرا نمی توانند دامنه خود را ثبت کنند .

مهم ترین مزیت اینماد جلب اعتماد مشتریان است که در واقع صاحبان سایت متعهد می شوند که رضایت مشتریان را جلب کنند و باخیال راحت و اطمینان بیشتر از سایت فروشگاه های اینترنتی خرید خود را انجام دهند و از کلاهبرداری و ارائه خدمات  نا مناسب به مشتریان جلوگیری می کند .

 

وجود نماد اعتماد الکترونیکی در وب سایت فروشگاه ها از آسیب های احتمالی در ابعاد مختلف از جمله امنیت اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی جلوگیری می کند به همین دلیل پلیس فتا به مقتضیان خرید اینترنتی توصیه می کند به این نماد توجه کنند و از جعلی بودن آن اطمینان حاصل نمایند .

 

در زیر به چند نکته از عواملی که مشتریان مراجعه و اعتماد می کنند به فروشگاه های اینترنتی اشاره می کنیم

_ گارانتی داشتن محصولات و خدمات پس از فروش کالا ها

_ شناسایی مالک در صورت به وجود آمدن مشکلات

_ امکان مرجوع شدن کالا و باز پس گیری مبلغ

_ سالم و صحیح بودن کالا ها

اخذ نماد الکترونیکی به چه صورت می باشد ؟

وزارت صنعت و معدن پس از مشخص شدن اطلاعات شخص حقیقی و حقوقی و بررسی نوع عملکرد کالاها از جمله نوع ارسال کالا و نشانی دقیق و شرایط مرجوع شدن کالا نشان نماد الکترونیکی را به تقاضا کننده می دهند .

 

نکته ای درباره توسعه تجارت الکترونیکی

اعتماد سازی یکی از شرط هایی است که باید در بین کاربرانی که از خدمات الکترونیکی استفاده می کنند ایجاد شود که مهم ترین هدف در خرید اینترنتی و استفاده از اینماد می باشد .

 

در صورت مشاهده مغایرت در فروشگاه های اینترنتی باید چه کاری انجام دهیم ؟

_ زمانی که مغایرتی مشاهده شد موضوع را به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گزارش دهید .

_ لینک ارسال هر گونه گزارش تخلف در آخرین صفحه مجوز قرار داده شده که میتوان تخلفات صورت گرفته فروشگاه را از طریق این لینک به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گزارش کنیم .

­_ با توجه به اطلاعات و آگاهی از قوانین موارد قانونی در خرید را باید از فروشندگان در خواست کنیم .

امکان خرید حضوری

فروشگاه خانه تک  داشتن دو نمایندگی فعال دوو و اسنوا در قلب لوازم خانگی ایران امین حضور و دفتر فروش به نشانی تهران خیابان امین حضور قبل از چهار راه سرچشمه مجتمع خلیج فارس پلاک 604 این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است که بتوانند به صورت حضوری کالای خود را تحویل بگیرند.

درگاه مستقیم بانک ملت

مشتریان گرامی میتوانند پس از خرید به درگاه مستقیم بانکی اتصال پیدا کنند و مبلغ را پرداخت نمایند و رسید پرداخت خود را دریافت میکنند