روش های ارسال خانه تک

 

 

ارسال فوری با پیک برای تهران

ارسال سفارشات که قبل از ساعت 2 عصر در تهران ثبت و تکمیل شوند در همان روز توسط پیک درون شهری ارسال می شود. در این نوع ارسال با توجه به آدرس مشتری هزینه ارسال متغیر است و نسبت به اندازه بسته سفارشی با پیک موتور و یا ماشین ارسال می گردد. در این نوع ارسال سعی بر این می شود که کمترین هزینه برای مشتریان در نظر گرفته شود.

FastDelivery

 

تحویل حضوری

در صورت تمایل مشتری میتواند به صورت حضوری به آدرس دفتر فروش مراجعه نماید و یا پیک و تحویلدار مورد نظر خود را برای تحویل به مجموعه خانه تک بفرستد که در این صورت فاکتور رسید توسط نماینده مشتری امضا شده و سفارش تحویل داده می شود.

in person Delivery

 

ارسال با استفاده از پست ، تیپاکس یا چاپار

در این روش ارسال که معمولا برای سفارشات غیر از شهر تهران و بسته های کوچک قابل بسته بندی و ارسال انتخاب می شود ، سفارشات مشتری بازدید فنی و ظاهری می شود و با ضربه گیر و بسته بندی ضد آب تحویل به یکی از سازمان های پست ، تیپاکس و یا چاپار می شود که با توجه به حجم و وزن بسته و نیز ارزش کالا ارسال شده (به دلیل بیمه شدن بار تا مقصد) از طرف این شرکت ها مبلغ هزینه حمل به صورت پس کرایه و توسط مشتری درب منزل ایشان پس از تحویل سفارش پرداخت می شود. تحویل این نوع سفارشات طی 1 الی 2 روز کاری انجام می شود. بدیهی است سفارشات چک شده توسط مجموعه خانه تک فاقد ایراد ظاهری و فنی قابل مشاهده خواهد بود. در صورتی که مشتری بسته را به صورت آسیب دیده از مامور ارسال تحویل بگیرد و طی 24 ساعت به شرکت پست یا تیپاکس و یا چاپار اعلام نکند ، مسئولیت عیوب ظاهری و خرابی دستگاه متوجه شخص تحویل گیرنده خواهد بود و فروشگاه خانه تک در قبال بسته بندی آسیب دیده مسئولیتی ندارد.

* شرکت های پست ، تیپاکس و چاپار در صورت آسیب دیدگی کالا به صورتی که بسته بندی و جعبه محصول مورد آسیب قرار گرفته باشند ، پس از تحویل تنها تا 24 ساعت پاسخگو شاکایات تحویل گیرنده خواهند بود. پس از 24 ساعت امکان شکایت و پیگیری وجود نخواهد داشت.

 

Post delivery

 

ارسال توسط مجموعه خانه تک

ارسال محصولات بزرگ مانند ماشین لباسشویی ، ظرفشویی و یخچال فریزر بوسیله راننده شرکت انجام می شود. که در این نوع ارسال راننده با همراه سفارش مشتری را تحویل میدهند که در صورت نیاز میتوانند جهت جا به جایی در طبقات ساختمان نیز به مشتری خدمت دهند. این جا به جایی طبق تعرفه سالانه محاسبه و با خدمات اضافی دریافت شده توسط مشتری ، محاسبه و پرداخت می شود.

 

این تعرفه ارسال داخل شهر تهران در سال 1402 عبارت است از :

 

یخچال فریزر بزرگ : 5.000.000 ریال

یخچال و فریزر متوسط : 4.500.000 ریال

یخچال و فریزر کوچک : 4.000.000 ریال

ماشین لباسشویی و ظرفشویی : 3.500.000 ریال

اجاق گاز مبله : 3.500.000 ریال

 

* سفارشاتی که شامل دو کالا باشند برای مثال یخچال و لباسشویی هزینه ارسال یخچال محاسبه و به ازای هر قلم اضافی مبلغ 1.000.000 ریال به هزینه ارسال اضافه می شود و نیاز نیست مشتری به ازای هر قلم هزینه ارسال پرداخت نماید.

 

Logestic Delivery

ارسال توسط شرکت های باربری

برای ارسال سفارشات شامل اقلام بزرگ به شهر هایی بغیر از تهران ، البرز ، پردیس ، اسلامشهر و پاکدشت از باربری ها استفاده می شود. در این نوع ارسال که کالاهای بزرگ مانند یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و اجاق گاز می باشد ، ارسال سفارش توسط باربری ها معتبر انجام می شود که تا مقصد کالا را به میزان ارزش آن بیمه میکنند. تعرفه این نوع ارسال نسبت به مسافت و باربری متفاوت خواهد بود. برای تمامی مراکز استان ها و شهر ها باربری معتمد وجود دارد و شما میتوانید بوسیله تماس با کارشناسان مجموعه از هزینه حدودی ارسال کالای مورد نظر تا شهر محل سکونت خود مطلع شوید. مجموعه خانه تک پس از بررسی و تحویل ظاهری دستگاه به باربری و بیمه کالا به میزان ارزش ریالی محصول، سفارش را به باربری به مقصد مورد نظر مشتری ارسال میکند. بدیهی است در صورت وارد شدند خسارت یا آسیب به کالا توسط باربری مسئولیتی متوجه مجموعه خانه تک نبوده و نیاز به پیگیری از طریق باربری و بیمه بارنامه می باشد.

 

Country wide delivery

بازگشت به بالا