قوانین و مقررات خانه تک

 

قوانین و مقررات قروشگاه

 

قوانین و مقررات وب سایت  www.khanetak.com :
 

عضویت شما در سایت خانه تک بیانگر پذیرش کلیه قوانین و مقررات وب سایت است و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت نمایید.

 

۱- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی خانه تک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۲- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه فروشگاه خانه تک است و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات امکان پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در وب سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید با فروشگاه جهت رضایت اخلاقی تماس حاصل کنید.

۳- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی خانه تک در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، لذا فروشگاه اینترنتی خانه تک مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

۴- كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پنل کاربری درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد.

۵- فروشگاه اینترنتی خانه تک هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند اشکال اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) ندارد.

۶- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی خانه تک با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با سفارش كالا باشد.

۷- سایر سایت ها و لینک هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر به كاربر در وب سایت لینك شده اند مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی خانه تک مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

۸- ارتباط فروشگاه اینترنتی خانه تک با کاربران از طریق https://www.khanetak.com انجام می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (مانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

۹- فروشگاه اینترنتی خانه تک به هیچ وجه اطلاعات شخصی کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران حفاظت کند.

۱۰- هدف از ایجاد بخش نظرات در فروشگاه اینترنتی خانه تک ، اشتراک گذاری تجربه خرید محصولاتی است که به فروش می رسد. بخش نظرات فروشگاه اینترنتی خانه تک با دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد که پس از بررسی و تایید کارشناسان، امکان مشاهده توسط دیگر کاربران وجود دارد. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، مورد تائید نیست و در سایت به نمایش درنمی آید.فروشگاه اینترنتی خانه تک در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشر شده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی فروشگاه خانه تک درباره محتویات نظر نیست.

۱۱- با توجه به اینکه فروش به صورت آنلاین بوده این فروشگاه امکان کنترل با خرید کارتهای غیر خود شخص ، مسروقه یا ... ندارد لذا توصیه میگردد به جهت امنیت خود و جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده از رمز دوم یکبار مصرف استفاده بفرمایید چرا که این فروشگاه هیچ مسئولیتی از بابت خرید با کارت های سرقت شده نمی پذیرد.

12- در صورت واریز وجه در درگاه سایت بدون هماهنگی با کارشاناسان در صورت درخواست کاربر بر عودت وجه ممکن است تا 2 درصد مبلغ از کاربر کسر گردد و با مابغی مبلغ به کاربر عودت داده می شود.

بازگشت به بالا