روش های پرداخت خانه تک

 

روش های پرداخت در فروشگاه اینترنتی خانه تک برای راحتی و دسترسی آسان تر همراهان متعدد است که در پایین به این روش ها اشاره شده است.

 

در گاه مستقیم بانک ملت

 

بدون شک درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت یکی از امن ترین درگاه های رسمی کشور می باشد که مشتریان و همراهان عزیز فروشگاه خانه تک میتوانند با استفاده از این درگاه که با نام خانه تک در سامانه شاپرک نشان داده می شود و به نام همین فروشگاه است ، فاکتورهای خود را با خیال آسوده پرداخت کنند و از خرید امن با درگاه پرداخت مستقیم و بدون واسطه استفاده نمایند.

 

پرداخت درگاه بانکی

 

پرداخت درب منزل

فروشگاه اینترنتی خانه تک برای مشتریان خود امکان پرداخت درب منزل را نیز فراهم کرده است که با انتخاب گزینه های 25 درصد پیش پرداخت و پرداخت درب منزل و یا 50% پیش پرداخت و پرداخ درب منزل درمرحله پرداخت صورتحساب نمایش داده می شود. نکته قابل توجه این است که این امکان فقط برای سفارشات تهران ، البرز ، پردیس ، شهریار و اسلامشهر قابل انتخاب است و ارسال سفارشات شهرهای بغیر از تهران با تسویه از طریق درگاه بانکی وب سایت انجام می گیرد.

 

پرداخت درب منزل

پرداخت از طریق واریز به حساب شرکت

فروشگاه اینترنتی خانه تک زیر مجموعه شرکت نواندیشان مهر تجارت آرین می باشد که نماد اعتماد الکترونیک این وب سایت و درگاه اینترنتی به نام این شرکت ثبت گردیده است. مشتریان حقوقی یا حقیقی مجموعه خانه تک میتوانند با دریافت شماره کارت و شبا شرکت نواندیشان مهرتجارت از کارشناسان مجموعه از این طریق فاکتور مورد نظر خود را تسویه کنند و از خدمات فروشگاه به این صورت استفاده نمایند.

واریز به حساب شرکت

بازگشت به بالا