مجموعه خانه تک با فروشگاه ها حضوری نمایندگی دوو ، نمایندگی اسنوا ، نمایندگی بوش و شوروم اختصاصی برند کنوود در خدمت شما عزیزان است. در این فروشگاه ها تمام محصولات به صورت فعال قابل استفاده هستند تا شما بتوانید کیفیت و ظاهر محصول مورد نظر خود را از نزدیک لمس کنید و انتخاب بهتر و دقیق تری را داشته باشید.

 

- نمایندگی مرکزی دوو

فروشگاه دوو مرکزی در امین حضور زیر مجموعه شرکت نواندیشان مهر تجارت آرین صاحب امتیاز وب سایت فروشگاه لوازم خانگی خانه تک است. این فروشگاه بزرگترین فروشگاه دوو در بازار امین حضور است که تمامی محصولات دوو از قبیل یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و تلویزیون های دوو را به صورت فعال در اختیار مشتریان قرار داده است و شما میتوانید با کارکرد دستگاه خود به صورت فعال آشنا شوید.

 

آدرس : امین حضور ، مقابل خیابان دیالمه ، پلاک 86 ، فروشگاه دوو مرکزی

 
 

- نمایندگی اسنوا امین

فروشگاه حضوری اسنوا مجموعه خانه تک به صورت تخصصی و برند شاپ محصولات اسنوا می باشد که در نزدیکی فروشگاه دوو و شوروم مجموعه قراردارد. در این فروشگاه نیز محصولات برند اسنوا به صورت فعال قرار دارند تا شما بتوانید با دقت بیشتر در مورد محصولات اطلاعات دریافت کنید و کیفیت این محصولات را از نزدیک لمس کنید.

آدرس : امین حضور ، خیابان امیرکبیر ، پلاک 72 ، فروشگاه اسنوا امین

 

- نمایندگی بوش گالری مهستان امین

 

فروشگاه بوش مجموعه خانه تک ، محصولات این برند را با ضمانت نامه شرکت مهستان نماینده رسمی بوش در ایران ارائه میدهد که معتبرترین گارانتی برای محصولات بوش در ایران است. این فروشگاه تحت عنوان فروشگاه بوش گالری مهستان امین سابقه فعالیت چندین ساله دارد و همچنان در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. ارائه گارانتی معتبر و محصولات اصلی با اطلاعات دقیق و شناسه کالا و کد رهگیری از مزیت های این فروشگاه می باشد.

 

 آدرس : امین حضور ، خیابان امیرکبیر ، مجتمع تجاری خلیج فارس  طبقه ششم ، واحد 604

بازگشت به بالا