به علت نوسان در قیمت ها لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید.
لوگوی خانه تک

خانه درباره ی ما تماس با ما تعمیرات محصولات
یخچال و فریزر ماشین لباسشویی و ظرفشویی صوتی و تصویری پخت و پز سرمایش و گرمایش لوازم خانگی کوچک محصولات کارچر
ورود ثبت نام سبد خرید (0)

ROBOT-VC

جاروبرقی روبات ها

 


جاروبرقی روبات ها در چند سال گذشته بسیار محبوب شده است. آنها می توانند هنگام انجام کارهای دیگر به شما در تمیز کردن کف آشپزخانه کمک کنند. برخی از افراد هنگام رفتن به محل کار جاروبرقی روبات خود را روشن می کنند و سپس به خانه ای تمیز و زیبا باز میگردند. این یک راه بسیار راحت برای مرتب کردن خانه شما است و می تواند برای افرادی که سبک زندگی راحتی را دنبال می کنند بسیار مطلوب باشد.

 

یکی از رایج ترین دلایلی که افراد به دنبال جایگزین های جارو برقی های دستی هستند ، این است که آنها از نظر هزینه راحت نیستند. اگر به دنبال صرفه جویی کمی در هزینه هستید ، باید بتوانید مارک دیگری را جستجو کنید. امروزه انواع دیگر جاروبرقی روبات در بازار وجود دارد. تا زمانی که کمی تحقیق می کنید ، باید با خیال راحت یک ربات وکیوم خریداری کنید که نام تجاری غیر معروف تری دارد.

 

خلاء ربات نشان داده شده در اینجا یک مثال عالی است. اگر تصمیم به خرید این مدل دارید ، در مقایسه با Roomba ، مبلغ قابل توجهی در هزینه شما صرفه جویی می شود. این دستگاه می تواند فرش های شما را به شیوه ای مشابه تمیز کند و احتمالاً از آن بسیار راضی خواهید بود. شما فقط باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید برای برند یک دستگاه هزینه کنید یا خیر .

 


فواید

این  ربات درست مانند جاروبرقی های رومبا سنتی عمل می کند که همه از آن لذت می برند. شما می توانید سطوح خود را تمیز نگه دارید بدون اینکه خودتان کاری انجام دهید. بسیاری از مردم دریافته اند که این جاروبرقی ها عملکرد فوق العاده ای دارند و این واقعیت که هزینه آنها کمی کمتر از جاروبرقی های Roomba است ، یک مزیت بزرگ است. اگر می خواهید کمی پول خود را پس انداز کنید در حالی که هنوز می توانید از خلاء روبات با کیفیت بالا لذت ببرید ، این راهی است که باید پیش بروید.


مضرات

حتی اگر بتوانید کمی در هزینه خود صرفه جویی کنید ، این نوع جارو برقی دقیقاً از نظر هزینه مناسب است. برای خرید ربات جارو برقی هنوز باید سرمایه گذاری قابل توجهی انجام دهید. بسیاری از خلاءهای سنتی در بازار وجود دارد که هزینه آنها بسیار کمتر است. اگر صرفه جویی در هزینه اصلی ترین نگرانی شما است ، ممکن است بخواهید به جای دیگری مراجعه کنید.

روبات جارو برقی ها , واقعیت مجازی , معایب ربات جاروبرقی , فواید ربات جارو برقی , جاروبرقی های Roomba