به علت نوسان در قیمت ها لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید.
لوگوی خانه تک

خانه درباره ی ما تماس با ما تعمیرات محصولات
یخچال و فریزر ماشین لباسشویی و ظرفشویی صوتی و تصویری پخت و پز سرمایش و گرمایش لوازم خانگی کوچک محصولات کارچر
ورود ثبت نام سبد خرید (0)

 مزایا و معایب لوازم آشپزخانه از جنس استیل زد زنگ

این روزها لوازم استیل ضد زنگ محبوب ترین لوازم آشپزخانه است. بسیاری از فروشندگان خانه آنها را فقط برای کمک به فروش می خرند ، زیرا این ویژگی است که خریداران به دنبال آن هستند. آنها به دلایل مختلفی محبوب هستند که ما در زیر در بخش مزایا ذکر کرده ایم. با این حال ، آنها دارای معایبی نیستند که در قسمت منفی در زیر بیان شده است.

لوازم ضداستیل

آنها به دلایل مختلفی محبوب هستند که ما در زیر در بخش مزایا ذکر کرده ایم. با این حال ، آنها دارای معایبی نیستند که در قسمت منفی در زیر بیان شده است

ویژگی ها:

1-ظاهری:

لوازم استیل ضد زنگ براق و هوشمند به نظر می رسند. ظاهر مدرن آن با سطح صاف و بافت خوب آن تناسب آنهارا افزایش میدهد. این دستگاه دارای انواع مختلفی از ویژگی های ظاهری است که می تواند به راحتی اکثر سبک های خانه را پوشش دهد ، به ویژه در آشپزخانه. باشد که از سنگ مرمر ، چوب طبیعی یا سایر اقلام فولاد ضد زنگ باشند.

2-در دسترس بودن در بازار

تولیدکنندگان استفاده از فولادهای ضد زنگ را در لوازم خانگی کاملاً پذیرفته اند و پیدا کردن آنها را برای مصرف کنندگان آسان تر می کند. تقریباً همه شرکت های تولید کننده لوازم خانگی اقلام فولادی ضد زنگ را بر روی اقلام موجود خود قرار می دهند ، بنابراین خرید و یا حتی عکس برداری از آنها هرگز مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

3-دوام

لوازم استیل ضد زنگ به دلیل ویژگی های طولانی مدت آن شناخته شده است. فولاد ضد زنگ می تواند سالها بدون استفاده از علائم صدمه به کار رود. از آنجا که از نظر فنی یک آلیاژ است ، ثابت شده است که استحکام بیشتری نسبت به سایر وسایل ساخته شده از فلز دارد.

4-مقاومت در برابر آسیب

فولاد ضد زنگ در برابر لکه ها ، زنگ زدگی و آسیب آب مقاومت بالایی دارد. این عوامل به ویژه هنگامی که در مورد وسایل آشپزخانه صحبت می کنیم که معمولاً با آب و مایعات دیگر در تماس هستند صحبت می کنیم

2-مغایب

1-2-قیمت

مهمترین عیب دستگاه های فولادی ضد زنگ هزینه گران آن است. در میان سایر لوازم خانگی با روکش های مختلف ، به احتمال زیاد یکی از گران ترین آنها است. این یک معامله بزرگ است ، مخصوصاً برای کسانی که بودجه کمی دارند

2-2-اثر انگشت

آلودگی ، لکه و اثر انگشت برخی از اشکالات متداول مرتبط با وسایل فولادی ضد زنگ است. در حالی که این لکه ها می توانند جذابیت را کاهش دهند ، می توان آن را به راحتی با پاک کننده فولاد ضد زنگ برطرف کرد. اگرچه مشکل این است ، مطمئناً قبل از اینکه بدانید ، برمی گردد.با این وجود ، این روزها گزینه های فولاد ضد زنگ ضد لک وجود دارد که نوعی است که من توصیه می کنم.

3-2-تمیز کردن

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، اجزای فولاد ضد زنگ بر خلاف سایر مواد مانند فلزات ، چوب یا سنگ مرمر مقاوم در برابر لکه ها و آلودگی ها نیستند. بنابراین ، مرتب نگه داشتن و تمیز کردن آن کار ساده ای نیست.

4-2-تمیزی

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، اجزای فولاد ضد زنگ بر خلاف سایر مواد مانند فلزات ، چوب یا سنگ مرمر مقاوم در برابر لکه ها و آلودگی ها نیستند. بنابراین ، مرتب نگه داشتن و تمیز کردن آن کار ساده ای نیست.

 
لوازم خانگی استیل,استیل زد زنگ,ماشین لباسشویی استیل,ماشین لباسشویی 2562,یخچال استیل