راهنمای خرید اتوی تفال


 

راهنمای خرید اتوی تفال

شرکت تفال با ساخت اتوهای متنوع و مطرح توانسته نسبت به سایر اتو های موجود در بازار در برند های دیگر محبوبیت خاصی را در سراسر دنیا به دست آورد و بدون شک این محبوبیت را مدیون طراحی بی نظیر و عملکرد بدون نقص اتو های خود می باشد. شما می توانید با توجه به بودجه و آنچه از یک اتوی بخار انتظار دارید محصول مورد نظر خود را از میان انبوهی از مدل های این شرکت یافته و برای خرید اقدام نمایید.

 

اتوهای تفال ساخت کجاست؟

 

به غیر از سری 18 که ساخت کشور مصر هستند ، مابقی اتوهای تفال ساخت کشور فرانسه می باشند .

 

انواع اتوهای تفال

 

اتوهای تفال در دو دسته اتوهای بخار و اتوهای مخزن دار قرار گرفته اند . اتو بخار تفال سالیان زیادی است که در میان مشتریان توانسته محبوبیت بی نظیری پیدا کنند. مرغوبیت این اتو ها، عمر طولانی آنها، نحوه ی بخار دهی آنها، طراحی بدون نقص آنها و ده ها دلیل دیگر می توانند دلایلی قانع کننده برای انتخاب این اتو از میان تمامی اتو های موجود در بازار باشد. در کنار اتوهای بخار تفال اتوهای مخزن دار تفال به دلیل حجم بخار زیاد و مخزن آب بزرگ که مهمترین تفاوتشان با اتوهای بخار است ، مورد استقبال بسیاری از خریداران قرار گرفته اند.

 

سری

کشور سازنده

حدود قیمت

سری1

مصر

یک میلیون تومان

سری3و4

فرانسه

یک میلیون هفتصد تا نهصد

سری5

فرانسه

یک میلیون هفتصد تا دومیلیون چهارصد هزارتومن

سری9

فرانسه

سه میلیون تا سه میلیون سیصد

 

قیمت اتوهای تفال

ابتدا به تحلیل قیمتی  اتوهای بخار تفال می پردازیم . رنج قیمتی این اتو بخارها از قیمت 1.077.000 تومان شروع می شوند و تا قیمت 3.310.000 تومان قیمت گذاری می شوند که نسبت به کیفیت و کارایی شان قیمت مناسبی دارند. اتوهای مخزن دار تفال هم که در نوع خودشان بی نظیر هستند از رنج قیمت 6.380.000 تومان شروع می شوند و تا قیمت 10.890.000 تومان قیمت گذاری می شوند. در انتخاب اتو پارامترهای زیادی مورد توجه می باشند از جمله ظرفیت ،کیفیت ساخت بدنه و امکانات جانبی ، که در ادامه به تک تک آن ها می پردازیم.

 

مهم ترین ویژگی اتو های تفال کدام اند ؟

  • بدنه های مستحکم و با دوام .

طراحی های خاص و منحصر به فرد .

سیستم ضد رسوب .

مرغوبیت جنس کف اتو .

بر طرف کردن سر سخت ترین چین و چروک ها در لباس .

طراحی مناسب نوع دسته ی این اتو ها .

بخار دهی بدون نقص و کاربردی .

سیستم خاموش کنندگی به صورت خودکار .

تنوع مدل .

سیستم ضد چکه آب .

محافظت از بافت پارچه .

 

طراحی و مرغوبیت جنس کف اتو

کف اتو قسمتی از بدنه ی یک اتو است که به صورت مستقیم با پارچه ی لباس ها در تماس است از این رو طراحی و مرغوبیت کف اتو بسیار مهم است. جنس کفی اتوها توی چهار نوع استیل ، سرامیک ، تیتانیوم و دوریلیوم می باشد که بهترین نوع آن سرامیک و دوریلیوم می باشد. همچنین نوع سوراخ ها و تعداد آنها در کف یک اتو می تواند در نحوی اتو کشیدن لباس ها موثر باشد از این رو شرکت تفال با دقت و ظرافت بیشتری قسمت کف اتوها را طراحی نموده است. این دقت در طراحی کف را در اتو مخزن دار تفال نیز مشاهده می کنیم .

تنوع در بخار دهی اتوهای بخار تفال

 

مقدار خروجی بخار اتوهای بخار تفال بین 90 تا 240 گرم در لحظه می باشد که رابطه مستقیمی با میزان سوراخ های کف اتو دارد. با استفاده از این ویژگی شما می توانید چروک های لباس رو به راحتی از بین ببرید . در اتوهای مخزن دار مقدار خروجی بخار به مراتب بیشتر از اتوهای بخار می باشد و همین امر به شما کمک می کند تا بتوانید چروک های خیلی عمیق هم از بین ببرید.

سری

میانگین قدرت بخاردهی

حدود قیمت

سری1

120GR

یک میلیون تومان

سری3و4

GR160

یک میلیون هفتصد تا نهصد

سری5

GR190

یک میلیون هفتصد تا دومیلیون چهارصد هزارتومن

سری9

240GR

سه میلیون تا سه میلیون سیصد

 

قدرت موتور در اتو های تفال

 

موتور اتوهای تفال با توان های مختلفی به بازارعرضه شده است که در واقع می توان گفت این توان ها نشانی از قدرت این اتو ها می باشد. قدرت اتوهای بخار تفال بین 2300 وات تا 3200 وات می باشد و قدرت اتوهای مخزن دار تفال بین 2200 وات تا 2600 وات می باشد.

سری

قدرت موتور

حدود قیمت

سری1

2300

یک میلیون تومان

سری3و4

2500

یک میلیون هفتصد تا نهصد

سری5

2600-2500

یک میلیون هفتصد تا دومیلیون چهارصد هزارتومن

سری9

3200

سه میلیون تا سه میلیون سیصد

 

پیشنهاد ویژه خانه تک

 

اگه به دنبال یه اتوی پیشرفته با قیمت مناسب میگردین، پیشنهاد ما به شما اتو تفال مدل 9848 می باشد که در عین زیبایی، فوق العاده پر کاربرد هم هست.

 

کلام آخر خانه تک برای خرید اتو تفال

امروزه برند های مختلف، اتو هایی را به بازار عرضه داشته اند که تنوع این برند ها و مدل ها می توانند به هنگام خرید شما را سرگردان کنند. پیشنهاد ما به شما این است که اگر فردی هستید که به ظاهر خود اهمیت ویژه ای می دهید و چروک نبودن لباس هایی که روزانه آنها را به تن می کنید برای شما اهمیت دارد حتما اتو کشیدن البسه را با اتو تفال تجربه نمایید.


کلمات کلیدی: راهنمای خرید اتوی تفال,اتوهای تفال ساخت کجاست؟,انواع اتوهای تفال,قیمت اتوهای تفال,مهم ترین ویژگی اتو های تفال کدام اند ؟,طراحی و مرغوبیت جنس کف اتو,تنوع در بخار دهی اتوهای بخار تفال,قدرت موتور در اتو های تفال,پیشنهاد ویژه خانه تک,کلام آخر خانه تک برای خرید اتو تفال
تعداد بازدید: 249
تاریخ انتشار: 10 ابان 1401
بازگشت به بالا