راهنمای قیمت و مشخصات اتو های تفال

شرکت تفال با ساخت اتوهای متنوع و مطرح توانسته نسبت به سایر اتو های موجود در بازار در برند های دیگر محبوبیت خاصی را در سراسر دنیا به دست آورد و بدون شک این محبوبیت را مدیون طراحی بی نظیر و عملکرد بدون نقص اتو های خود می باشد. شما می توانید با توجه به بودجه و آنچه از یک اتوی بخار انتظار دارید محصول مورد نظر خود را از میان انبوهی از مدل های این شرکت یافته و برای خرید اقدام نمایید.

اتوهای تفال ساخت کجاست؟

به غیر از سری 18 که ساخت کشور مصر هستند ، مابقی اتوهای تفال ساخت کشور فرانسه می باشند .

انواع اتوهای تفال:

اتوهای تفال در دو دسته اتوهای بخار و اتوهای مخزن دار قرار گرفته اند . اتو بخار تفال سالیان زیادی است که در میان مشتریان توانسته محبوبیت بی نظیری پیدا کنند. مرغوبیت این اتو ها، عمر طولانی آنها، نحوه ی بخار دهی آنها، طراحی بدون نقص آنها و ده ها دلیل دیگر می توانند دلایلی قانع کننده برای انتخاب این اتو از میان تمامی اتو های موجود در بازار باشد. در کنار اتوهای بخار تفال اتوهای مخزن دار تفال به دلیل حجم بخار زیاد و مخزن آب بزرگ که مهمترین تفاوتشان با اتوهای بخار است ، مورد استقبال بسیاری از خریداران قرار گرفته اند.
# سری کشور سازنده حدود قیمت
1 سری1 مصر دو میلیون چهارصد هفتاد تومان
2 سری3و4 فرانسه سه میلیون وصد پنجاه
3 سری5 فرانسه چهار میلیون و پنجاه
4 سری9 فرانسه چهار میلیون و نهصد
توجه:قیمت ها به صورت میانگین میباشد

برای خرید اتو های تفال چقدر باید هزینه کنیم؟

ابتدا به تحلیل قیمتی اتوهای بخار تفال می پردازیم . رنج قیمتی این اتو بخارها از قیمت 1.077.000 تومان شروع می شوند و تا قیمت 3.310.000 تومان قیمت گذاری می شوند که نسبت به کیفیت و کارایی شان قیمت مناسبی دارند. اتوهای مخزن دار تفال هم که در نوع خودشان بی نظیر هستند از رنج قیمت 6.380.000 تومان شروع می شوند و تا قیمت 10.890.000 تومان قیمت گذاری می شوند. در انتخاب اتو پارامترهای زیادی مورد توجه می باشند از جمله ظرفیت ،کیفیت ساخت بدنه و امکانات جانبی ، که در ادامه به تک تک آن ها می پردازیم.

تشخیص اتو تفال اصل:

متاسفانه نمونه های تقلبی فراوانی از این برند محبوب در بازار وجود دارد به همین دلیل توصیه ما این است که ابتدا برند تفال را بشناسید و با تاریخچه و به خصوص لوگوی آن آشنا شوید تا بتوانید محصولات تفال را به خوبی خریداری کنید . یکی دیگر از راه حل های تشخیص اتوی اصل انتخاب اتو با گارانتی شرکتی میباشد

پیشنهاد ویژه‌ی خانه تک برای خرید اتو:

اگه به دنبال یه اتوی پیشرفته با قیمت مناسب میگردین، پیشنهاد ما به شما اتو تفال مدل 9847 می باشد که در عین زیبایی، فوق العاده پر کاربرد هم هست.

کلام آخر خانه تک برای خرید اتو تفال:

امروزه برند های مختلف، اتو هایی را به بازار عرضه داشته اند که تنوع این برند ها و مدل ها می توانند به هنگام خرید شما را سرگردان کنند. پیشنهاد ما به شما این است که اگر فردی هستید که به ظاهر خود اهمیت ویژه ای می دهید و چروک نبودن لباس هایی که روزانه آنها را به تن می کنید برای شما اهمیت دارد حتما اتو کشیدن البسه را با اتو تفال تجربه نمایید.

مهم ترین ویژگی اتو های تفال کدام اند ؟

از مهم ترین ویژگی های این اتو ها می توان به موارد زیر اشاره کرد : • بدنه های مستحکم و با دوام . • طراحی های خاص و منحصر به فرد . • سیستم ضد رسوب . • مرغوبیت جنس کف اتو . • بر طرف کردن سر سخت ترین چین و چروک ها در لباس . • طراحی مناسب نوع دسته ی این اتو ها . • بخار دهی بدون نقص و کاربردی . • سیستم خاموش کنندگی به صورت خودکار . • تنوع مدل . • سیستم ضد چکه آب . • محافظت از بافت پارچه

بازگشت به بالا